Witaj na stronie naszej Świetlicy

Wakacje 2012 w OAZIE

Wakacje 2012 w świetlicy środowiskowej "OAZA":

  • odbywały się półkolonie letnie, podczas których organizowanych jest szereg atrakcji dla najmłodszych!
  • uczymy się na wesoło nie tylko angielskiego i hiszpańskiego - przez cały lipiec gościliśmy praktykantki studiujące germanistykę w Wyższej Szkole Filologicznej, które przygotowały dla dzieci szereg gier i zabaw z językiem niemieckim.
  • 18 lipca wzięliśmy udział w grze terenowej "Tropiciele tajemnic", przygotowanej przez wrocławskie Muzeum Architektury. Dla dzieci była to świetna okazja do odkrycia interesujących zabytków Wrocławia, a także poznania ich historii.
  • 21 i 22 lipca we Wrocławiu odbyła się impreza piłkarska - Polish Masters, na której oczywiście nie mogło nas zabraknąć! Podczas rozgrywek dzieci jak zawsze niestrudzenie dopingowały swojego ulubieńca - Śląsk Wrocław.
  • 23 lipca wybraliśmy się natomiast do wrocławskiego ZOO.

 

 

Lato z trenerem osiedlowym

"Lato z trenerem osiedlowym" - 30 czerwca dzieci ze świetlicy środowiskowej "OAZA", dzięki p. Dawidowi, który jest trenerem osiedlowym, mogły wziąć udział w festynie organizowanym na terenie Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu. Chłopcy (oraz Patrycja) dzielnie reprezentowali świetlicę w rozgrywkach piłki nożnej, dziewczyny natomiast w piłce siatkowej.
Tutaj więcej informacji o imprezie oraz galeria zdjęć: http://trener-osiedlowy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1138&Itemid=1

 
Reklama

Reklama

Online
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości